ilustracja

Certyfikowane Szkolenia Warsztatowe Omada SDN

Zapraszamy na październikowy cykl szkoleń warsztatowych "Omada SDN - rozwiązanie chmurowe dla sieci biznesowych" prowadzonych przez inżynierów wsparcia technicznego TP-Link Polska. Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia. 

więcej
ilustracja

Webinar "TP-Link Omada - Profesjonalne WiFi dla biznesu"

Zapraszamy na webinar poświęcony centralnie zarządzanym punktom dostępowym z serii Omada. Webinar odbędzie sie dnia 4.06.2020 w godzinach 10:00-11:00.

 

więcej
ilustracja

Plebiscyt CRN Polska: TP-Link wśród pięciu firm z największą liczbą głosów

W tegorocznym plebiscycie CRN w głosowaniu czytelników w kategorii „Producent rozwiązań IT dla MŚP” TP-Link znalazł się wśród pięciu firm z największą liczbą głosów. Dziękujemy!

więcej
ilustracja

TP-Link nominowany w tegorocznym plebiscycie CRN Polska

Miło nam poinformować, że firma TP-Link została nominowana w tegorocznym plebiscycie CRN Polska do nagród w kategoriach: „Producent Roku 2019"„Producent rozwiązań IT dla MŚP 2019", a Robert Kulasiński został nominowany w kategorii „Szef kanału partnerskiego u producenta 2019"

więcej
ilustracja

Zmiany w sposobie naliczania punktów w TP-Partner

Od dnia 01.03.2020 punkty nie będą naliczane za zakupy produktów TP-Link w Komputroniku. Punkty będą naliczane jedynie za zakupy produktów z oficjalnego kanału dystrybucyjnego. Aktualna lista dystrybutorów jest dostępna poniżej:

 

więcej
ilustracja

Zapraszamy na szkolenia z Dipol

Wszystkich instalatorów i projektantów zapraszamy na cykl szkoleń warsztatowych organizowanych przez naszego partnera, firmę Dipol. 

więcej
ilustracja

TP-Link Złotym Partnerem SPIN Extra

Zapraszamy na Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych, które odbędzie się w dniach 25-26 marca 2020 w Hotelu Marina Club koło Olsztyna.

więcej
ilustracja

Archer AX6000 AKCESORIUM ROKU w plebiscycie Magazynu T3

Router Archer AX6000 wygrał plebiscyt Magazynu T3 w kategorii "Akcesorium Roku". Urządzenie pracuje w najnowszym standardzie 802.11ax (WiFi 6). 

więcej