ilustracja

News - TP-Link Tapo T300 – inteligentny czujnik zalania

Wyciek wody spowodowany np. nieszczelnością instalacji może spowodować wiele szkód. Dlatego tak ważne jest jak najwcześniejsze wykrycie obecności wody w monitorowanym pomieszczeniu. TP-Link wprowadza do sprzedaży inteligentny czujnik zalania Tapo T300, dzięki któremu użytkownik w porę zostanie poinformowany o jakichkolwiek wyciekach wody.

więcej
ilustracja

News - Tapo C520WS, Tapo C325WB oraz Tapo C220

TP-Link powiększa asortyment kamer smart WiFi z serii Tapo o trzy nowe modele. Obrotowa kamera Tapo C520WS oraz kamera typu bullet C325WB to urządzenia odporne na warunki atmosferyczne, przeznaczone do montażu na zewnątrz budynków. Natomiast model C220 to kamera obrotowa przeznaczona do monitorowania wnętrz. Są to idealne urządzenia dla każdego, kto poszukuje prostego w instalacji i zarządzaniu rozwiązania do monitorowania domu i ogrodu.

więcej
ilustracja

News - Tapo C510W

TP-Link rozszerza asortyment kamer smart z serii Tapo o model C510W, który umożliwia monitorowanie okolic własnego domu. To odporne na warunki atmosferyczne urządzenie ma możliwość obrotu o 360° w poziomie, a dzięki detekcji osób pozwoli wychwycić intruza na terenie posesji i odstraszy go, emitując alarm dźwiękowy i świetlny.

więcej
ilustracja

News - TP-Link VIGI C250, C450 i NVR1008H-8P

TP-Link poszerza swoją ofertę kamer CCTV o dwa nowe modele z serii VIGI. Nowe modele wyróżnia w pełni kolorowy obraz o rozdzielczości 5MP oraz rozbudowane opcje analityki i detekcji wspierane przez sztuczną inteligencję. Wraz z kamerami na rynku debiutuje również ośmiokanałowy rejestrator VIGI NVR1008H-8P typu all-in-one z wbudowanym przełącznikiem PoE.

więcej
ilustracja

News - TP-Link Tapo L630 i L610

TP-Link poszerza swoją ofertę inteligentnego oświetlenia o dwie żarówki punktowe z mocowaniem GU10 modele Tapo L630 oraz L610. Nowe modele, podobnie jak dostępne już w ofercie klasyczne żarówki z gwintem E27 i listwy LED, pozwalają całkowicie zautomatyzować sterowanie domowym oświetleniem. Dodatkowo komfort użytkowania zwiększa się dzięki możliwości sterowania z urządzeń mobilnych oraz za pomocą asystentów głosowych – Asystenta Google oraz Amazon Alexa.

więcej
ilustracja

News - TP-Link TL-SG3428X-M2

TL-SG3428X-M2 to nowy, multigigabitowy przełącznik w ofercie firmy TP-Link zgodny z systemem Omada SDN. Urządzenie sprawdzi się w infrastrukturach sieciowych, gdzie wymagana jest wysoka przepustowość w sieci lokalnej do przesyłania danych pomiędzy stacjami roboczymi, urządzeniami typu NAS czy też serwerami. Zdalne zarządzanie siecią przez chmurę dodatkowo ułatwia konfigurację.

więcej
ilustracja

News - TP-Link Archer TX20UH

TP-Link prezentuje kartę sieciową Archer TX20UH ze złączem USB, pozwalającą na uzyskanie prędkości transmisji Wi-Fi do 1800 Mb/s. Zewnętrzne, regulowane anteny o wysokim zysku zapewnią stabilną i szybką pracę. Produkt świetnie sprawdzi się u użytkowników, którym zależy na szybkości i niezawodności transmisji nawet w trudniejszych warunkach.

więcej
ilustracja

News - TP-Link Archer AX12

TP-Link Archer AX12 to router w najnowszym standardzie WiFi 6. Szczególnie polecany jest wymagającym użytkownikom, którzy potrzebują stabilnych i szybkich połączeń. Atrakcyjna cena jest jego kolejnym atutem.

więcej