ilustracja

News - TP-Link Tapo L920-5

TP-Link wprowadza do sprzedaży nowy model kolorowej taśmy LED. Taśma Tapo L920-5 jest odporna na warunki atmosferyczne, więc można ją wykorzystać do ozdobienia budynku na zewnątrz oraz do stworzenia magicznej atmosfery w ogrodzie, na tarasie lub balkonie. Dobierając odpowiedni kolor można stworzyć przestrzeń idealną zarówno na spotkanie z przyjaciółmi, romantyczny wieczór, jak i nastrojową kolację w gronie najbliższych.

więcej
ilustracja

News - TP-Link EAP610-Outdoor

Punkt dostępowy TP-Link EAP610-Outdoor do zastosowań zewnętrznych z obudową odporną na wszelkie warunki atmosferyczne może posłużyć do budowy centralnie zarządzanej sieci bezprzewodowej WiFi 6 na dużych powierzchniach. Urządzenie znajdzie zastosowanie w miejscach, w których z bezprzewodowej sieci korzysta wielu użytkowników jednocześnie. Doskonale sprawdzi się na hotelowych tarasach, parkingach i basenach, w restauracyjnych ogródkach, a także magazynach i halach produkcyjnych.

więcej
ilustracja

News - TP-Link VIGI NVR1016H

Szesnastokanałowy sieciowy rejestrator wideo VIGI NVR1016H to drugie (po VIGI NVR1008H) tego typu urządzenie w portfolio TP-Link. Nowy model może obsłużyć aż szesnaście kamer. Dzięki temu VIGI NVR1016H doskonale sprawdzi się jako rejestrator w systemie monitoringu CCTV przede wszystkim na dużych przestrzeniach. Urządzenie służy do koordynacji działania kamer z serii TP-Link VIGI, a także przeglądania, przechowywania i odtwarzania zarejestrowanych materiałów wideo.

więcej
ilustracja

News - TP-Link TL-SX3016F

Wydajny szesnastoportowy przełącznik  SFP+ 10G TP-Link TL-SX3016F znajdzie zastosowanie zarówno w małych, jak i średnich firmach – zwłaszcza tam, gdzie potrzebna jest stabilna, niezawodna, skalowalna sieć do przesyłania dużych ilości danych. Posiada rozbudowane opcje konfiguracji i można nim zdalnie zarządzać dzięki kompatybilności z systemem Omada.

więcej
ilustracja

News - TP-Link Deco X50

Zanikający sygnał sieci bezprzewodowej i zbyt długie buforowanie bywają niezwykle irytujące. Problemy związane z martwymi strefami WiFi często pojawiają się w wielopiętrowych domach czy  dużych mieszkaniach. Prostym rozwiązaniem może być najnowszy w portfolio TP-Link system mesh z obsługą technologii WiFi 6 – Deco X50. Jeśli sieć WiFi nie dociera do niektórych pomieszczeń lub jest za słaba, żeby sprawnie transmitować dane, zakup Deco będzie doskonałym pomysłem.

więcej
ilustracja

News - TP-Link Archer AX53

TP-Link Archer AX53 to router w najnowszym standardzie WiFi 6, oferujący szybkie i wydajne WiFi dla nowoczesnego, pełnego elektronicznych gadżetów domu, w którym do sieci bezprzewodowo łączy się wiele urządzeń.

więcej
ilustracja

News - nowe urządzenia smart home z serii Tapo

Mini Smart Plug WiFi P110, kolorowa taśma LED Smart WiFi L900-5 oraz żarówka WiFi L520E - oto najnowsze urządzenia od TP-Link z serii Tapo, które sprawią, że twój dom stanie się bardziej inteligentny.

więcej
ilustracja

News - Nowości na CES 2022

TP-Link, światowy lider wśród dostawców produktów sieciowych dla klientów indywidualnych i biznesowych, podczas targów CES w Las Vegas zaprezentował kompleksowe portfolio produktów sieciowych i Smart Home dla domu i firmy na 2022 rok. Nowości TP-Link obejmują zarówno budżetowe, jak i topowe modele. Na szczególną uwagę zasługuje bogate portfolio urządzeń w najnowszej technologii WiFi 6E, dzięki której użytkownicy oprócz dotychczas wykorzystywanych pasm 2,4 Ghz oraz 5 Ghz zyskują dodatkowe pasmo 6 Ghz.

więcej