ilustracja

News - TP-Link Archer T2U Nano i Archer T3U

Miniaturowe karty sieciowe Archer T3U i Archer T2U Nano z interfejsem USB to świetny, prosty i wygodny sposób na bezprzewodowy dostęp do Internetu. Obie karty są dwuzakresowe i pozwalają na modernizację sieci do standardu 802.11ac. T2U Nano oferuje sumaryczne prędkości do 600Mb/s w dwóch pasmach, a Archer T3U do 1300Mb/s.

więcej
ilustracja

News - TP-Link TL-SL1218MP

Przełącznik TP-Link TL-SL1218MP został zaprojektowany specjalnie z myślą o monitoringu IP. Dzięki technologii PoE, instalacja systemu jest łatwa i mało kosztowna. Tryb Extend zwiększa zasięg transmisji PoE nawet do 250 metrów, przez co TL-SL1218MP to doskonałe rozwiązanie w przypadku rozmieszczania kamer IP na dużym obszarze.

więcej
ilustracja

News - TP-Link na MWC 2019

Tegoroczne targi Mobile World Congress odbywają się pod hasłem inteligentnej łączności. TP-Link jako jeden z największych i najważniejszych producentów urządzeń sieciowych na świecie zaprezentował w Barcelonie innowacyjne produkty w standardzie 802.11ax. Podczas targów pokazane zostały także najnowsze modele smartfonów marki TP-Link Neffos, która zdobywa coraz większą popularność i uznanie konsumentów.

 

więcej
ilustracja

News - TP-Link Deco M4

Mieszkańcy kilkupokojowych mieszkań lub domów często skarżą się na problemy z sygnałem WiFi: nie dociera on do niektórych pomieszczeń lub jest zbyt słaby do sprawnej transmisji danych. Rozwiązaniem tego problemu może być zastosowanie systemu Deco od TP-Link opartego na technologii Mesh. Producent właśnie zaprezentował kolejne, budżetowe rozwiązanie z tej serii.

więcej
ilustracja

„Bezpieczni w Internecie” – kampania TP-Link z Ralphem Demolką

Z okazji premiery filmu „Ralph Demolka w Internecie”, wiodący dostawca produktów sieciowych TP-Link, przygotował dla swoich klientów kampanię informacyjną na temat bezpieczeństwa w Internecie. Działaniom towarzyszy promocja na wybrany sprzęt TP-Link.

więcej
ilustracja

CES: 2019: sześć nowych urządzeń w standardzie 802.11ax

TP-Link, światowy lider wśród dostawców urządzeń WLAN, podczas targów CES w Las Vegas, zaprezentował pełną linię routerów WiFi działających w nowym standardzie bezprzewodowym 802.11ax, nazywanym również standardem WiFi 6. Nowa linia produktów TP-Link to kompleksowa oferta urządzeń w WiFi 6, obejmująca zarówno urządzenia budżetowe, jak i topowe modele.

więcej
ilustracja

News - TP-Link Deco M9 Plus

System Deco to najprostszy i najwydajniejszy sposób na stworzenie szybkiej i niezawodnej sieci WiFi na całej powierzchni  domu lub mieszkania. Niezależnie od metrażu i tego z ilu urządzeń korzystasz jednocześnie – system Deco zapewni Ci wygodę i bezpieczeństwo użytkowania oraz stabilność połączenia. Dodatkowo dzięki funkcji huba dla urządzeń smart, Deco M9 Plus pozwala na niezwykle proste zarządzanie urządzeniami Smart Home, niezależnie od tego czy do komunikacji wykorzystują one WiFi, Bluetooth czy Zigbee.

więcej
ilustracja

News - TP-Link TL-SG116 oraz TL-SG116E

TP-Link wprowadza na rynek dwa nowe, gigabitowe przełączniki, które umożliwiają rozbudowę domowej lub firmowej sieci w prosty i szybki sposób.

więcej