ilustracja

News - TP-Link RE315

Nowy wzmacniacz sieci bezprzewodowej TP-Link RE315 z technologią OneMesh™ to idealne rozwiązanie dla osób, które mają problemy z zasięgiem Wi-Fi, nieustannym buforowaniem sieci lub tracą połączenie przemieszczając się po domu. Urządzenie łączy się bezprzewodowo z routerem, aby doprowadzić sygnał Wi-Fi wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne, zapewniając kompleksowe pokrycie siecią.

więcej
ilustracja

News - TP-Link TL-SX3008F

TL-SX3008F to najnowszy w ofercie TP-Link wydajny ośmioportowy przełącznik  SFP+ 10G kompatybilny z systemem Omada. Dzięki rozbudowanym opcjom zarządzania urządzenie znajdzie zastosowanie w małych i średnich firmach, w których istnieje potrzeba stworzenia stabilnej, niezawodnej i skalowalnej sieci służącej do przesyłania dużych ilości danych. Zarządzanie siecią ułatwia możliwość zdalnego sterowania poprzez chmurę.

więcej
ilustracja

News - TP-Link TL-SG3452P

TL-SG3452P to 52-portowy przełącznik, który znajdzie zastosowanie w sieciach wymagających szybkich, gigabitowych połączeń. Switch jest w pełni zgody z urządzeniami zasilanymi przez standard PoE, takimi jak punkty dostępowe WiFi, kamery CCTV czy też telefony IP. Co istotne, TL-SG3452P może być centralnie zarządzany przez chmurę dzięki integracji z platformą Omada SDN.

więcej
ilustracja

News - TP-Link Tapo C110 i Tapo C210

TP-Link wprowadza na rynek dwie nowe kamery WiFi o rozdzielczości 3MP (2304 x 1296 px) do monitoringu wewnętrznego. Urządzenia polecane są osobom, które chcą mieć pewność, że pod  nieobecność w domu, ich mienie jest bezpieczne.

więcej
ilustracja

News - TP-Link TL-SL1311MP

Przełącznik TL-SL1311MP został zaprojektowany z myślą o instalatorach poszukujących niedrogich i wydajnych rozwiązań do podłączenia kamer CCTV, punktów dostępowych WiFi czy też telefonów IP. Urządzenie jest zgodne ze standardem PoE 802.3at/802.3af i cechuje się dużym budżetem mocy. Dodatkowo Tryb Extend zwiększa zasięg transmisji PoE nawet do 250 metrów, przez co urządzenie  jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku rozmieszczania kamer IP na dużym obszarze.

więcej
ilustracja

News - TP-Link Archer GX90

Stabilne połączenie, duże prędkości i minimalne opóźnienia – to trzy najważniejsze wymagania stawiane przed routerem przez miłośników rozgrywek on-line. Gamingowy router TP-Link Archer GX90 sprawi, że gracze zapomną o istnieniu lagów, wysokiego pingu i niewystarczającej przepustowości. 

więcej
ilustracja

News - TP-Link TL-MR6500v

TL-MR6500v to wielofunkcyjne urządzenie pełniące funkcje routera, modemu 4G LTE oraz telefonu. Router LTE jest niewątpliwie doskonałą propozycją dla osób, które mieszkają w okolicy, gdzie internet stacjonarny nie jest dostępny, albo dla tych, którzy często zmieniają miejsce pobytu. TL-MR6500v może stanowić główne łącze internetowe w domu lub gdziekolwiek zabierzemy go ze sobą – wystarczy włożyć do wbudowanego slotu kartę SIM od swojego operatora.

więcej
ilustracja

News - TP-Link Deco X90

Systemy mesh od TP-Link pozwalają w prosty sposób rozwiązać problemy związane z martwymi strefami WiFi w domach jednorodzinnych lub kilkupokojowych mieszkaniach. Najnowsze urządzenie Deco X90 sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników, którzy dzięki niemu pozbędą się kłopotów, wynikających z zanikającego sygnału sieci bezprzewodowej lub zbyt długiego buforowania.

więcej