ilustracja

News - TP-Link Deco M4

Mieszkańcy kilkupokojowych mieszkań lub domów często skarżą się na problemy z sygnałem WiFi: nie dociera on do niektórych pomieszczeń lub jest zbyt słaby do sprawnej transmisji danych. Rozwiązaniem tego problemu może być zastosowanie systemu Deco od TP-Link opartego na technologii Mesh. Producent właśnie zaprezentował kolejne, budżetowe rozwiązanie z tej serii.

więcej
ilustracja

„Bezpieczni w Internecie” – kampania TP-Link z Ralphem Demolką

Z okazji premiery filmu „Ralph Demolka w Internecie”, wiodący dostawca produktów sieciowych TP-Link, przygotował dla swoich klientów kampanię informacyjną na temat bezpieczeństwa w Internecie. Działaniom towarzyszy promocja na wybrany sprzęt TP-Link.

więcej
ilustracja

CES: 2019: sześć nowych urządzeń w standardzie 802.11ax

TP-Link, światowy lider wśród dostawców urządzeń WLAN, podczas targów CES w Las Vegas, zaprezentował pełną linię routerów WiFi działających w nowym standardzie bezprzewodowym 802.11ax, nazywanym również standardem WiFi 6. Nowa linia produktów TP-Link to kompleksowa oferta urządzeń w WiFi 6, obejmująca zarówno urządzenia budżetowe, jak i topowe modele.

więcej
ilustracja

News - TP-Link Deco M9 Plus

System Deco to najprostszy i najwydajniejszy sposób na stworzenie szybkiej i niezawodnej sieci WiFi na całej powierzchni  domu lub mieszkania. Niezależnie od metrażu i tego z ilu urządzeń korzystasz jednocześnie – system Deco zapewni Ci wygodę i bezpieczeństwo użytkowania oraz stabilność połączenia. Dodatkowo dzięki funkcji huba dla urządzeń smart, Deco M9 Plus pozwala na niezwykle proste zarządzanie urządzeniami Smart Home, niezależnie od tego czy do komunikacji wykorzystują one WiFi, Bluetooth czy Zigbee.

więcej
ilustracja

News - TP-Link TL-SG116 oraz TL-SG116E

TP-Link wprowadza na rynek dwa nowe, gigabitowe przełączniki, które umożliwiają rozbudowę domowej lub firmowej sieci w prosty i szybki sposób.

więcej
ilustracja

News - TP-Link Archer C6

Internet w Polsce nieustanie przyspiesza. Operatorzy oferują coraz szybsze łącza, nierzadko o przepustowości kilkuset Mb/s. Zmiana planu taryfowego u operatora, często powoduje konieczność wymiany routera na taki, który pozwoli w pełni wykorzystać potencjał łącza zachowując przy tym atrakcyjną cenę. Odpowiadając na rynkowe potrzeby TP-Link prezentuje nowy router Archer C6.

więcej
ilustracja

Kontroler Omada Cloud OC200 od TP-Link - stworzony do centralnego zarządzania siecią

TP-Link wzbogaca serię urządzeń biznesowych z serii Omada, uzupełniając ją
o kontroler sprzętowy Omada Cloud OC200, który umożliwia zarządzanie siecią przez chmurę z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do Internetu. To idealne rozwiązanie sieciowe dla małych i średnich firm.

więcej
ilustracja

IFA 2018: TP-Link prezentuje router nowej generacji WiFi 802.11ax

TP-Link na tegorocznych targach IFA w Berlinie zaprezentował nowy router obsługujący WiFi w standardzie 802.11ax – Archer AX6000. Dzięki obsłudze technologii MU-MIMO dla transmisji uplink i downlink, technologii OFDMA oraz kodowania 1024QAM, urządzenie ma znacznie zwiększoną całkowitą przepustowość i wydajność sieci. AX6000 uzyskuje prędkości WiFi dotychczas nieosiągalne dla routerów pracujących w 802.11ac.

więcej