ilustracja

News - TP-Link EAP650-Wall

TP-Link EAP650-Wall, podobnie jak pozostałe access pointy z serii Omada, pozwoli zbudować centralnie zarządzaną sieć na dużej powierzchni w miejscach, gdzie połączenia bezprzewodowego używa wielu użytkowników jednocześnie. Dzięki integracji z platformą Omada SDN urządzenia mogą być centralnie zarządzane przez chmurę.

więcej
ilustracja

News - TP-Link EX220

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom małych i średnich operatorów Internetu, TP-Link wprowadza do swojej oferty router WiFi 6 EX220. Oprogramowanie urządzenia zawiera szereg przydatnych, z punktu widzenia operatorów, funkcji, takich jak zdalne zarządzanie za pomocą protokołu TR-069 czy też możliwość wgrania domyślnej konfiguracji operatora przy wykorzystaniu narzędzia Aginet. Takie rozwiązanie pozwala operatorom znacząco zredukować koszty obsługi na miejscu, poprzez zdalne przeprowadzanie aktualizacji ustawień, diagnostyki, czy też rozwiązywania problemów oraz, dzięki rozbudowanej automatyzacji, ułatwia samo wdrażanie urządzeń do sieci.

więcej
ilustracja

News - TP-Link Tapo L930-5

TP-Link poszerza portfolio produktów smart o nowy model taśmy LED. Tapo L930-5 jest odporna na warunki atmosferyczne, więc można nią ozdobić nie tylko wnętrze budynku, ale także taras, ogród czy balkon. Zależnie od wybranych kolorów urządzenie pozwoli stworzyć przestrzeń idealną zarówno na spotkanie z przyjaciółmi, romantyczny wieczór, jak i nastrojową kolację w gronie najbliższych.

więcej
ilustracja

News - TP-Link RE705X

RE705X to najmocniejszy range extender w portfolio firmy. Obsługa Wi-Fi 6 i dwie zewnętrzne anteny zapewniają bezproblemowe korzystanie z sieci nawet w większych mieszkaniach i domach jednorodzinnych.

więcej
ilustracja

News - TP-Link TL-SG3452XP oraz TL-SG3452X

TL-SG3452XP oraz  TL-SG3452X to najnowsze w ofercie TP-Link wydajne 48-portowe przełączniki  SFP+ 10G kompatybilne z systemem Omada SDN. Dzięki rozbudowanym opcjom zarządzania urządzenia znajdą zastosowanie w małych i średnich firmach, w których istnieje potrzeba stworzenia stabilnej, niezawodnej i skalowalnej sieci służącej do przesyłania dużych ilości danych. Zarządzanie siecią ułatwia możliwość zdalnego sterowania poprzez chmurę. Model TL-SG3452XP jest w pełni zgodny z punktami dostępowymi, kamerami IP i innymi urządzeniami zasilanymi przez standard PoE.

więcej
ilustracja

News - TP-Link RE700X

RE700X to najmocniejszy w ofercie firmy range extender z obsługą standardu Wi-Fi 6. Idealne sprawdzi się w większych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których sygnał Wi-Fi z routera jest zbyt słaby do sprawnej transmisji danych.

więcej
ilustracja

News - TP-Link EAP670 i EAP650

Punkty dostępowe TP-Link EAP670 i EAP650 służą do budowy centralnie zarządzanej sieci bezprzewodowej na dużych powierzchniach. Oba urządzenia znajdą zastosowanie w miejscach, w których z bezprzewodowej sieci korzysta wielu użytkowników jednocześnie. Dzięki integracji z platformą Omada SDN access pointy mogą być centralnie zarządzane przez chmurę.

więcej
ilustracja

News - TP-Link Archer TX55E

TP-Link prezentuje kartę sieciową WiFi 6 Archer TX55E, która pozwala na uzyskanie realnych prędkości transmisji WiFi powyżej 1Gb/s. To więcej niż powszechnie stosowany standard kablowy Gigabit Ethernet.

więcej