ilustracja

News - TP-Link na targach CES 2021

Podczas trwających wirtualnych targów CES (11-14 stycznia) TP-Link zaprezentował szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które sprawią, że sieci zarówno użytkowników domowych, jak i biznesowych, staną się jeszcze szybsze i jeszcze bardziej bezpieczne. Producent koncentruje się na rozwoju rozwiązań WiFi 6E, WiFi mesh, 5G oraz 10G. Aby pomóc użytkownikom zapoznać się z nowościami i dowiedzieć się więcej na ich temat, TP-Link stworzył wirtualną wystawę, którą można odwiedzić pod adresem: https://www.tp-link.com/exhibition/ces.  

więcej
ilustracja

News - TP-Link Tapo L530E

Z energooszczędną żarówką TP-Link Tapo L530E w prosty i wygodny sposób możesz zbudować niezwykły klimat w swoim domu. Posiada ona bogatą paletę barw, dzięki której stworzysz odpowiedni nastrój, wyeksponujesz walory wnętrza mieszkania, oświetlisz jego najpiękniejsze detale, a także obniżysz zużycie energii oraz… odstraszysz złodzieja.

więcej
ilustracja

News - TP-Link RE605X

RE605X to kolejny w ofercie TP-Link (po RE505X) range extender z obsługą standardu WiFi 6. Polecany jest szczególnie w miejscach, w których konieczne jest zwiększenie zasięgu WiFi. Urządzenie doskonale sprawdzi się zarówno w domu jak i w biurze. RE605X znajdzie zastosowanie w miejscach, w których sygnał jest zbyt słaby, aby transmisja danych przebiegała bez zakłóceń.

więcej
ilustracja

News - TP-Link TL-SG2428P i TL-SG2210MP

Nowe przełączniki PoE z oferty TP-Link TL-SG2428P i TL-SG2210MP polecane są w celu rozbudowy infrastruktury sieciowej małych i średnich firm. Znajdą one zastosowanie w sieciach wymagających szybkiego, gigabitowego połączenia. Są w pełni zgodne z urządzeniami zasilanymi przez standard PoE, takimi jak punkty dostępowe WiFi, kamery CCTV czy też telefony IP i doskonale sprawdzą się m.in. w systemach monitoringu biur, restauracji, hoteli, czy szkół. Co istotne, obydwa modele mogą być centralnie zarządzane przez chmurę dzięki integracji z platformą Omada SDN.

więcej
ilustracja

News - TP-Link Omada SDN/TL-R605/OC300/EAP230-Wall

TP-Link rozbudowuje ofertę urządzeń zarządzanych centralnie poprzez chmurę, wprowadzając platformę Omada SDN, która umożliwia stworzenie wysoce skalowalnej sieci przewodowej i WiFi w pełni kontrolowanych za pomocą jednego interfejsu. Do oferty producenta trafiają także trzy nowe produkty: router VPN TL-R605, punkt dostępowy EAP230-Wall oraz kontroler sprzętowy OC300, natomiast  dostępne wcześniej punkty dostępowe otrzymały aktualizację oprogramowania umożliwiającą integrację z systemem Omada SDN.

więcej
ilustracja

News - TP-Link TX401 i UE300C

Nowa karta sieciowa TX401 PCI Express i gigabitowa karta sieciowa USB-C Ethernet UE300C to prosty i wygodny sposób na szybki, przewodowy dostęp do Internetu. UE300C sprawdzi się idealnie dla osób, które cenią sobie szybkie i niezawodne połączenia przewodowe także w urządzeniach przenośnych.  

więcej
ilustracja

News - TP-Link Tapo C310

TP-Link uzupełnia ofertę kamer z serii Tapo o model C310 przeznaczony do monitoringu zewnętrznego. Tapo C310 to nowoczesne podejście do problemu bezpieczeństwa własnej posiadłości.

więcej
ilustracja

News - TP-Link Archer C6U

Archer C6U to nowy router w ofercie TP-Link, który dzięki najnowszym technologiom wspierającym wysoką wydajność sieci bezprzewodowej, pozwala w pełni wykorzystać potencjał łącza światłowodowego o wysokiej przepustowości. Router został bardzo atrakcyjnie wyceniony i może stanowić świetną alternatywę dla wielu droższych urządzeń.

więcej