ilustracja

News - TP-Link VIGI VMS – kompleksowe narzędzie do zarządzania systemem CCTV

TP-Link uzupełnia swoją ofertę rozwiązań do monitoringu wizyjnego, wprowadzając zaawansowane narzędzie do centralnego zarządzania systemem CCTV - VIGI VMS (Video Management System).

więcej
ilustracja

News - EAP211-Bridge

TP-Link EAP211-Bridge KIT to zestaw dwóch urządzeń mostu bezprzewodowego pozwalający na przesyłanie sygnału WIFi na duże odległości. To idealne rozwiązanie np. do rozległych posiadłości z wieloma budynkami czy do obsługi systemów monitoringu na dużym obszarze.

więcej
ilustracja

News - Tapo C425 i C120

TP-Link poszerza portfolio kamer z serii Tapo o dwa nowe modele przeznaczone do monitoringu domu i jego najbliższego otoczenia. Urządzenia wyróżnia wysoka jakość rejestrowanego obrazu 2K QHD, odporna na warunki atmosferyczne obudowa z certyfikatem IP66 oraz bajecznie prosty montaż i konfiguracja.    

więcej
ilustracja

News - Deco X50-Outdoor

Właściciele domów jednorodzinnych lub mieszkań wielopokojowych często borykają się z utratą sygnału sieci bezprzewodowej lub długim buforowaniem. Wychodząc naprzeciw tym problemom, TP-Link prezentuje System Deco X50-Outdoor, który skutecznie eliminuje martwe strefy WiFi, teraz także w ogrodzie.

więcej
ilustracja

News - ER706W-4G i EAP673

TP-Link wprowadza do oferty pierwszy router z serii Omada z wbudowanym modemem LTE ER706W-4G. Kolejną nowością jest sufitowy punkt dostępowy WiFi 6 – EAP673. Urządzenia TP-Link z linii Omada konstruowane są z myślą o zastosowaniach w środowiskach wymagających, takich jak biura, hotele, placówki edukacyjne, magazyny czy hale produkcyjne.

więcej
ilustracja

News - Archer TX20E i TX20U

TP-Link wprowadza na rynek dwie nowe karty sieciowe pozwalające na uzyskanie prędkości transmisji WiFi do 1800 Mb/s w standardzie WiFI 6. Archer TX20E to karta sieciowa ze złączem PCI Express przeznaczona do komputerów stacjonarnych, natomiast Archer TX20U to produkt na USB, który możemy wykorzystać również w laptopach. Nowe propozycje od TP-Link pozwalają na bezproblemową modernizację starszego sprzętu komputerowego do obsługi szybkiej i wydajnej sieci WiFi 6.

więcej
ilustracja

News - VIGI C540S, C350, NVR2016H, NVR2016H-MP, NVR2016P

TP-Link powiększa asortyment produktów CCTV z serii VIGI o dwie nowe, atrakcyjne cenowo  kamery z analityką przeznaczone zarówno do małych domowych instalacji jak również do małego i średniego biznesu jako monitoring obwodowy na zewnątrz budynków. Wraz z kamerami na rynku debiutują trzy nowe, 16-kanałowe rejestratory NVR.

więcej
ilustracja

News - Tapo RV20 Mop

Firma TP-Link rozszerza swój asortyment robotów sprzątających o nowy model. Premierę na rynku ma Tapo RV20 Mop, czyli robot odkurzający oraz mopujący. Ultraniska konstrukcja to jedna z unikalnych cech robota, która ułatwi sprzątanie trudno dostępnych miejsc.

więcej