ilustracja

News - Deco X50-Outdoor

Właściciele domów jednorodzinnych lub mieszkań wielopokojowych często borykają się z utratą sygnału sieci bezprzewodowej lub długim buforowaniem. Wychodząc naprzeciw tym problemom, TP-Link prezentuje System Deco X50-Outdoor, który skutecznie eliminuje martwe strefy WiFi, teraz także w ogrodzie.

więcej
ilustracja

News - ER706W-4G i EAP673

TP-Link wprowadza do oferty pierwszy router z serii Omada z wbudowanym modemem LTE ER706W-4G. Kolejną nowością jest sufitowy punkt dostępowy WiFi 6 – EAP673. Urządzenia TP-Link z linii Omada konstruowane są z myślą o zastosowaniach w środowiskach wymagających, takich jak biura, hotele, placówki edukacyjne, magazyny czy hale produkcyjne.

więcej
ilustracja

News - Archer TX20E i TX20U

TP-Link wprowadza na rynek dwie nowe karty sieciowe pozwalające na uzyskanie prędkości transmisji WiFi do 1800 Mb/s w standardzie WiFI 6. Archer TX20E to karta sieciowa ze złączem PCI Express przeznaczona do komputerów stacjonarnych, natomiast Archer TX20U to produkt na USB, który możemy wykorzystać również w laptopach. Nowe propozycje od TP-Link pozwalają na bezproblemową modernizację starszego sprzętu komputerowego do obsługi szybkiej i wydajnej sieci WiFi 6.

więcej
ilustracja

News - VIGI C540S, C350, NVR2016H, NVR2016H-MP, NVR2016P

TP-Link powiększa asortyment produktów CCTV z serii VIGI o dwie nowe, atrakcyjne cenowo  kamery z analityką przeznaczone zarówno do małych domowych instalacji jak również do małego i średniego biznesu jako monitoring obwodowy na zewnątrz budynków. Wraz z kamerami na rynku debiutują trzy nowe, 16-kanałowe rejestratory NVR.

więcej
ilustracja

News - Tapo RV20 Mop

Firma TP-Link rozszerza swój asortyment robotów sprzątających o nowy model. Premierę na rynku ma Tapo RV20 Mop, czyli robot odkurzający oraz mopujący. Ultraniska konstrukcja to jedna z unikalnych cech robota, która ułatwi sprzątanie trudno dostępnych miejsc.

więcej
ilustracja

News - CES 2024 -TP-Link prezentuje kompletny ekosystem inteligentnego domu z serii Tapo

Pod marką Tapo oferowana jest szeroka gama inteligentnych produktów, w tym kamery, roboty sprzątające, produkty oświetleniowe, czujniki i wiele innych. Ekosystem inteligentnego domu Tapo został zaprojektowany z myślą o płynnej integracji z życiem ludzi, zapewniając wygodę, bezpieczeństwo i efektywność energetyczną. Na targach CES 2024 TP-Link zaprezentował szereg ciekawych nowości w tym bazę smart home Tapo H500, elektroniczną nianię Tapo C840 KIT czy też smart zamek Tapo DL130 z wbudowanym wideodzwonkiem.

więcej
ilustracja

News - CES 2024 - TP-Link prezentuje rewolucyjne rozwiązania Wi-Fi 7

Na zaczynających się dziś targach CES firma TP-Link prezentuje swoją najnowszą linię produktów sieciowych w technologii Wi-Fi 7. Gama produktów w nowej technologii bezprzewodowej obejmuje systemy WI-Fi 7 Mesh z serii Deco, domowe routery z serii Archer, w tym wysokiej klasy routery dla graczy, a także pierwszą na świecie kartę sieciową Wi-Fi 7. Najnowsze produkty TP-Link znacząco zwiększą wydajność, przepustowość i komfort korzystania z domowej sieci.

więcej
ilustracja

News - TP-Link Tapo L535E

TP-Link poszerza swoją ofertę produktów oświetleniowych o nowe żarówki Tapo L535E zgodne ze standardem Matter, który jest standardem łączności, umożliwiającym płynną komunikację pomiędzy urządzeniami IoT różnych producentów.

więcej