ilustracja

News - TP-Link RE700X

RE700X to najmocniejszy w ofercie firmy range extender z obsługą standardu Wi-Fi 6. Idealne sprawdzi się w większych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których sygnał Wi-Fi z routera jest zbyt słaby do sprawnej transmisji danych.

więcej
ilustracja

News - TP-Link EAP670 i EAP650

Punkty dostępowe TP-Link EAP670 i EAP650 służą do budowy centralnie zarządzanej sieci bezprzewodowej na dużych powierzchniach. Oba urządzenia znajdą zastosowanie w miejscach, w których z bezprzewodowej sieci korzysta wielu użytkowników jednocześnie. Dzięki integracji z platformą Omada SDN access pointy mogą być centralnie zarządzane przez chmurę.

więcej
ilustracja

News - TP-Link Archer TX55E

TP-Link prezentuje kartę sieciową WiFi 6 Archer TX55E, która pozwala na uzyskanie realnych prędkości transmisji WiFi powyżej 1Gb/s. To więcej niż powszechnie stosowany standard kablowy Gigabit Ethernet.

więcej
ilustracja

News - TP-Link RE500X i RE600X

RE500X i RE600X to kolejne w ofercie TP-Link range extendery z obsługą standardu WiFi 6. Świetnie sprawdzą się w domach jednorodzinnych czy większych mieszkaniach, w których sygnał Wi-Fi z routera jest zbyt słaby do sprawnej transmisji danych

więcej
ilustracja

News - TP-Link Archer MR500

Mając na względzie rosnące wymagania użytkowników Internetu mobilnego, trendy pracy zdalnej i coraz większą popularność serwisów streamingowych, często oferujących materiały w rozdzielczości 4K, TP-Link rozszerza swoje portfolio urządzeń LTE wprowadzając na rynek stacjonarny router 4G+, Archer MR500.

więcej
ilustracja

News - TP-Link Tapo L920-5

TP-Link wprowadza do sprzedaży nowy model kolorowej taśmy LED. Taśma Tapo L920-5 jest odporna na warunki atmosferyczne, więc można ją wykorzystać do ozdobienia budynku na zewnątrz oraz do stworzenia magicznej atmosfery w ogrodzie, na tarasie lub balkonie. Dobierając odpowiedni kolor można stworzyć przestrzeń idealną zarówno na spotkanie z przyjaciółmi, romantyczny wieczór, jak i nastrojową kolację w gronie najbliższych.

więcej
ilustracja

News - TP-Link EAP610-Outdoor

Punkt dostępowy TP-Link EAP610-Outdoor do zastosowań zewnętrznych z obudową odporną na wszelkie warunki atmosferyczne może posłużyć do budowy centralnie zarządzanej sieci bezprzewodowej WiFi 6 na dużych powierzchniach. Urządzenie znajdzie zastosowanie w miejscach, w których z bezprzewodowej sieci korzysta wielu użytkowników jednocześnie. Doskonale sprawdzi się na hotelowych tarasach, parkingach i basenach, w restauracyjnych ogródkach, a także magazynach i halach produkcyjnych.

więcej
ilustracja

News - TP-Link VIGI NVR1016H

Szesnastokanałowy sieciowy rejestrator wideo VIGI NVR1016H to drugie (po VIGI NVR1008H) tego typu urządzenie w portfolio TP-Link. Nowy model może obsłużyć aż szesnaście kamer. Dzięki temu VIGI NVR1016H doskonale sprawdzi się jako rejestrator w systemie monitoringu CCTV przede wszystkim na dużych przestrzeniach. Urządzenie służy do koordynacji działania kamer z serii TP-Link VIGI, a także przeglądania, przechowywania i odtwarzania zarejestrowanych materiałów wideo.

więcej