ilustracja

News - TP-Link Deco X50-5G

Portfolio urządzeń mesh TP-Link z serii Deco poszerza się o model z wbudowanym modemem 5G. Deco X50-5G pracuje w standardzie WiFi 6 i zapewnia prędkości dochodzące do 3000 Mb/s w dwóch pasmach transmisji: do 2402 Mb/s paśmie 5 GHz do 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz. Urządzenie jest dedykowane użytkownikom, którzy nie mają możliwości podłączyć się do infrastruktury przewodowej – router sprawdzi się świetnie w okolicach, gdzie szybki Internet stacjonarny nie jest dostępny. Dzięki kompatybilności z innymi modelami z serii Deco, ten router 5G pozwala na zbudowanie wydajnej i elastycznej sieci WiFi na w zasadzie dowolnej powierzchni – nie tylko w mieszkaniach, ale również w dużych domach.

więcej
ilustracja

News - TP-Link wprowadza na polski rynek kompletne portfolio produktów w standardzie WiFi 6E

TP-Link prezentuje 6 nowych urządzeń w standardzie WiFi 6E przeznaczonych dla użytkowników domowych. Portfolio produktów obsługujących nowe, wolne od zakłóceń pasmo 6Ghz obejmuje dwa systemy mesh (Deco XE75 oraz XE75 Pro) router Archer AXE75, wzmacniacz sygnału RE815XE, a także dwie karty sieciowe WiFi (Archer TXE70UH i Archer TXE75E). Urządzenia przeznaczone są dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy oczekują od sprzętu sieciowego bezkompromisowej wydajności i stabilności działania.

więcej
ilustracja

News - TP-Link Archer TX50UH oraz Archer TX20U Nano

TP-Link prezentuje dwie nowe karty sieciowe ze złączem USB. Archer TX50UH pozwala na uzyskanie prędkości transmisji Wi-Fi do 3000 Mb/s. Zastosowane w tym modelu zewnętrzne, regulowane anteny o wysokim zysku zapewnią stabilną i szybką pracę. Archer TX20U Nano to miniaturowe urządzenie dedykowane posiadaczom laptopów, które pozwala na uzyskanie prędkości transmisji WiFi do 1500 Mb/s.

więcej
ilustracja

News - TP-Link powiększa asortyment kamer CCTV z serii VIGI

TP-Link poszerza portfolio produktów VIGI o sześć nowych, atrakcyjnych cenowo kamer, idealnych dla domowych instalacji i średnich firm. Kluczowe cechy kamer to wysoka rozdzielczość do 8 MP, rozbudowana analityka z klasyfikacją ludzi i pojazdów oraz łatwe zarządzanie systemem kamer poprzez intuicyjną aplikację mobilną lub oprogramowanie na PC. Dodatkowo, nowe modele są kompatybilne z protokołem ONVIF, zapewniającym integrację z innymi urządzeniami i systemami bezpieczeństwa.

więcej
ilustracja

News - dwa nowe punkty dostępowe, przełącznik i kontroler z serii Omada

TP-Link rozszerza portfolio centralnie zarządzanych urządzeń sieciowych z serii Omada o cztery nowe urządzenia, w tym dwa punkty dostępowe (modele EAP683 UR i EAP625-Outdoor HD), multigigabitowy przełącznik PoE+ SG2210XMP-M2 oraz kontroler sprzętowy OC400. Nowe urządzenia z serii oferują zaawansowane funkcje konfiguracji, wysoką wydajność i niezawodność, zaspokajając potrzeby wymagających środowisk z wieloma użytkownikami takich jak hotele, centra handlowe, czy biura.

więcej
ilustracja

News - TP-Link VIGI VMS – kompleksowe narzędzie do zarządzania systemem CCTV

TP-Link uzupełnia swoją ofertę rozwiązań do monitoringu wizyjnego, wprowadzając zaawansowane narzędzie do centralnego zarządzania systemem CCTV - VIGI VMS (Video Management System).

więcej
ilustracja

News - EAP211-Bridge

TP-Link EAP211-Bridge KIT to zestaw dwóch urządzeń mostu bezprzewodowego pozwalający na przesyłanie sygnału WIFi na duże odległości. To idealne rozwiązanie np. do rozległych posiadłości z wieloma budynkami czy do obsługi systemów monitoringu na dużym obszarze.

więcej
ilustracja

News - Tapo C425 i C120

TP-Link poszerza portfolio kamer z serii Tapo o dwa nowe modele przeznaczone do monitoringu domu i jego najbliższego otoczenia. Urządzenia wyróżnia wysoka jakość rejestrowanego obrazu 2K QHD, odporna na warunki atmosferyczne obudowa z certyfikatem IP66 oraz bajecznie prosty montaż i konfiguracja.    

więcej