ilustracja

News - TP-Link Tapo C320WS

TP-Link poszerza portfolio kamer z serii Tapo o najnowszy model C320WS przeznaczony do monitoringu zewnętrznego. Tapo C320WS łączy nowoczesne rozwiązania technologiczne, trwałość wykonania oraz prostotę obsługi, gwarantując bezpieczeństwo każdego domu.

więcej
ilustracja

News - System do monitoringu TP-Link VIGI z nową kompresją – H265+

W marcu tego roku na polskim rynku pojawił się system do monitoringu CCTV - VIGI od TP-Link. Teraz, producent wprowadza do sprzedaży nowe urządzenia wykorzystujące standard kodowania  obrazu wideo H265+, aby zaoszczędzić miejsce na dysku oraz zmniejszyć obciążenie sieci. System VIGI dedykowany jest osobom, które chcą chronić swoje mienie, domy i posesje. Może posłużyć także jako zabezpieczenie biur, parkingów czy magazynów małych lub średnich przedsiębiorców. Profesjonalne rozwiązanie VIGI oferuje wyjątkowe funkcje, wysoką jakość, prosty montaż i wygodne zarządzanie.

więcej
ilustracja

News - TP-Link Archer C6 V3

W październiku TP-Link wprowadza do oferty nową, trzecią już wersję sprzętową popularnego routera Archer C6. Urządzenie bezproblemowo obsłuży wysokie prędkości sieci, pozwalając wykorzystać potencjał łącza, nie rujnując przy tym domowego budżetu.

więcej
ilustracja

News - TP-Link Archer AX72 i Archer AX55

Archer AX720 i Archer AX55 to routery od TP-Link pracujące w najnowszym standardzie WiFi 6. Urządzenia szczególnie polecane są użytkownikom, którzy potrzebują stabilnych i szybkich połączeń dla wielu domowych urządzeń jednocześnie. Routery obsługują technologię OneMesh™, która inteligentnie łączy urządzenia z wzmacniaczem sieci bezprzewodowej oferującym najlepszą jakość połączenia.

więcej
ilustracja

News - TP-Link EAP610 i EAP615-Wall

Punkty dostępowe TP-Link EAP610 i EAP615-Wall służą do budowy centralnie zarządzanej sieci bezprzewodowej na dużych powierzchniach. Oba urządzenia znajdą zastosowanie w miejscach, w których z bezprzewodowej sieci korzysta wielu użytkowników jednocześnie. Dzięki integracji z platformą Omada SDN access pointy mogą być centralnie zarządzane przez chmurę.

więcej
ilustracja

News - TP-Link Deco X20-4G i Deco X20-DSL

Deco X20-4G i Deco X20-DSL pracują w standardzie WiFi 6 i zapewniają prędkości dochodzące do 1800 Mb/s w dwóch pasmach transmisji: do 1201 Mb/s paśmie 5 GHz do 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz. Urządzenia pozwalają na zbudowanie wydajnej sieci WiFi wszędzie, gdzie występują problemy ze zbyt długim buforowaniem lub zanikającym sygnałem sieci bezprzewodowej – nie tylko w mieszkaniach, ale również w dużych domach.

więcej
ilustracja

News - TP-Link TL-SG1210MP oraz TL-SG1210MPE

TP-Link poszerza portfolio o dwa przełączniki PoE: TL-SG1210MP i TL-SG1210MPE, które idealnie sprawdzą się przy instalacjach kamer CCTV. Nowe switche można również wykorzystać do rozbudowy infrastruktury sieciowej w małych i średnich przedsiębiorstwach. Przełączniki są w pełni zgodne z punktami dostępowymi, kamerami i telefonami IP, komputerami, drukarkami i wieloma innymi urządzeniami zasilanymi przez standard PoE.

więcej