ilustracja

Gorąca promocja na urządzenia GPON

Gorąca promocja na urządzenia GPON TP-Link! 

Wybrane modele przecenione o kilkadziesiąt procent!

więcej
ilustracja

Extra punkty za zakup produktów Omada

Przez cały październik podwajamy punkty za zakup wszystkich urządzeń w standardzie AC z serii Omada! Dodatkowo można otrzymać bonus punktowy za zakup punktu dostępowego i kontrolera OC200 na jednej fakturze od dystrybutora*. Promocja trwa od 1 do 31 października 2020 roku i obejmuje zakupy w oficjalnym kanale dystrybucyjnym, firmach: AB, Also, NTT oraz Veracomp.

więcej
ilustracja

Ekstra punkty za zakup MR50G i innych urządzeń Mercusys

Kup nowy router Merucysys MR50G i otrzymaj 300 punktów za każdą kupioną sztukę! Dodatkowo zgarnij bonus za zakupy większej ilości pozostałych urządzeń Mercusys. Promocja trwa od 1.09.2020 do 30.09.2020.

więcej
ilustracja

Podwajamy punkty za zakup produktów Omada

Przez cały czerwiec podwajamy punkty za zakup wszystkich urządzeń z serii Omada! Promocja trwa od 1 do 30 czerwca 2020 roku i obejmuje zakupy w oficjalnym kanale dystrybucyjnym, firmach: AB, Also, NTT oraz Veracomp.

więcej
ilustracja

Podwajamy punkty za zakup produktów Tapo

Przez cały maj podwajamy punkty za zakup wszystkich urządzeń z serii Tapo! Promocja trwa od 1 do 31 maja 2020 roku i obejmuje zakupy w oficjalnym kanale dystrybucyjnym, firmach: AB, Also, NTT oraz Veracomp.

więcej
ilustracja

Podwajamy punkty za zakup routerów Deco

Przez cały kwiecień podwajamy punkty za zakup wszystkich urządzeń z serii Deco! Promocja trwa od 1 do 30 kwietnia 2020 roku i obejmuje zakupy w oficjalnym kanale dystrybucyjnym, firmach: AB, Also, NTT oraz Veracomp.

więcej
ilustracja

Ekstra punkty za zakup produktów Mercusys

Kup produkty Mercusys z oficjalnej dystrybucji i otrzymaj ekstra punkty TP-Partner. Bonus obowiązuje przy zakupie większej ilości urządzeń. Promocja trwa od 15.01.2020 do 29.02.2020.

więcej
ilustracja

Ekstra punkty za zakup Deco E4 we wrześniu

We wrześniu podwajamy punkty za zakup urządzeń Deco E4. Za każdorazowy zakup Deco E4 (2-pack) z oficjalnej dystrybucji zamiast 420 punktów zostanie przyznane aż 840 punktów! Dodatkowe bonusy obowiązują za zakup większej ilości urządzeń. 

więcej