TP-Link Neffos A5 - budżetowy smartfon z dużym wyświetlaczem

TP-Link wprowadza do sprzedaży nowy smartfon Neffos A5. Najnowszy model telefonu został stworzony z myślą o tych, dla których priorytetem przy wyborze smartfona jest funkcjonalność w najlepszej cenie.

Design modelu nowego smartfona to połączenie elegancji z najwyższą klasą. Zapewnia to grafitowa obudowa, która wyróżnia się niegasnącym blaskiem. Ekran  smartfona sprawia, że urządzenie jest poręczne i wygodne w użytkowaniu. Nowoczesny 5,99-calowy wyświetlacz HD+FullView o proporcjach 18:9 sprawia, że nie pominiesz żadnego szczegółu podczas robienia zdjęć czy nagrywania filmów! Dodatkowo, zaokrąglone szkło 2,5 D zapewnia komfort użytkowania. Ponadto, dzięki zastosowaniu technologii opartej na sztucznej inteligencji, A5 precyzyjnie rozpoznaje twarz właściciela, analizując aż 106 jej charakterystycznych punktów.  Bezpieczeństwo rozwiązania gwarantuje usługa TrustZone.

Nowy Neffos A5 został wyposażony w technologię EMC, która zwiększa siłę, prędkość i stabilność sygnału. Dzięki temu połączenia są świetnej jakości, a  korzystanie z Internetu to sama przyjemność.

Ponadto, bateria o pojemności 3050 mAh w najnowszym smartfonie od TP-Link z pewnością wystarczy do całodziennego używania telefonu – wysyłania wiadomości, grania i przeglądania sieci – bez potrzeby doładowania. Wystarczy jedno ładowanie, które zapewni smartfonowi działanie nawet przez 318 godzin
w trybie czuwania! Bateria Neffosa została zaprojektowana pod kątem zgodności z normami organizacji IEC. Co ważniejsze, stabilność działania i bezpieczeństwo korzystania z baterii gwarantują certyfikaty TÜV.

Dodatkowo, teraz możesz przechowywać na telefonie swoje ulubione książki, muzykę czy filmy bez żadnego problemu. Smartfon gwarantuje 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia jej aż do 128 GB. Zastosowane sloty na dwie karty w standardzie Nano SIM oraz jedną kartę microSD, pozwalają użytkownikowi  na rozbudowanie pamięci wewnętrznej telefonu oraz jednoczesne korzystanie z dwóch numerów.  Model tego smartfona został również wyposażony w główny aparat o jakości 5 Mpx oraz tylny aparat 2 Mpx.

Neffos A5 gwarantuje szybsze i płynniejsze działanie, większą pamięć, krótszy czas ładowania i wyższy poziom bezpieczeństwa, a to wszystko dzięki systemowi Android 9 Pie (wersja Go).

Co więcej, Neffos A5 przeszedł rygorystyczne testy na każdym etapie produkcji - począwszy od surowców, aż po produkcję końcową – tak, aby zapewnić użytkownikom funkcjonalny i niezawodny telefon.

 

Neffos A5 dostępny będzie w kolorze grafitowej szarości. Telefon będzie objęty 24-miesięczną gwarancją door-to-door, a jego cena to zaledwie 249 zł.

Pełna specyfikacja Neffos A5 dostępna jest na stronie: https://www.neffos.pl/product/details/A5.

Gwarancja door-to-door

Wszystkie smartfony TP-Link Neffos objęte są 24 miesięczna gwarancją door-to-door, czyli obsługą serwisową bez konieczności wychodzenia z domu. Jeżeli z urządzeniem wystąpią problemy, po zgłoszeniu zostaje ono odebrane przez kuriera i na koszt firmy przekazane do serwisu. Po zakończonej usłudze serwisowej koszty odesłania sprzętu do właściciela także pokrywa producent. Prosto i wygodnie. W przypadku, gdy model posiada wymienną baterię, to jest ona objęta sześciomiesięczną gwarancją, a jednostka główna dwuletnią. Więcej informacji: http://www.neffos.pl/support/warranty-terms.